NOWA SEMESTRALNA REKRUTACJA DO WYŻSZEJ SZKOŁY UBEZPIECZEŃ

Wesołych świąt !


Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych,
pragniemy złożyć wszytkim studentom,
współpracownikom, przyjaciołom i kontrahentom
najserdeczniejsze życzenia:

dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa,
mnóstwo wisennego optymizmu oraz samych sukcesów

życzy załoga Wyższej Szkoły Ubezpieczeń w Krakowie

 

 

Get Adobe Flash player
WITAMY na stronie Wyższej Szkoły Ubezpieczeń

   Wszystkie zainteresowane osoby podjęciem studiów w naszej uczelni jeszcze w tym roku bez straty semestru, mają możliwość zapisania się lub przeniesienia z innej szkoły. Można też naszą Uczelnię zawsze pooglądać od wewnątrz, sprawdzić jakość nowoczesnych nowych multimedialnych sal wykładowych, porozmawiać z przedstawicielami administracji uczelni jak i z wykładowcami akademickimi.

DECYZJĄ Rektora WSU o rekrutacji letniej w sprawie organizacji nowego roku akademickiego 2013/2014, zapraszamy wszystkich chętnych kandydatów na studia wyższe I stopnia, gdzie obowiązują jeszcze do 16 marca 2014 roku następujące zasady rekrutacji 

 

 • Prawdziwe 0 zł wpisowego
 • brak opłat administracyjnych jak i równiez brak opłat za  indeks i legitymację studencką
 • 2 miesiące nauki gratis
 • PENDRIV'E 4 GB , KUBKI TERMICZNE, SMYCZE, NOTESY czyli prawdziwa "WYPRAWKA" dla nowych studentów ZUPEŁNIE  ZA DARMO
 • gratyfikacje pieniężne w postaci: stypendiów, zapomóg, dotacji, stypendiów sponsorów i rektora WSU
 • możliwość zmian specjalności bez konieczności uzupełniania różnic programowych i dodatkowych kosztów
 • możliwość studiowania dwóch specjalnosci zawodowych bez dodatkowych kosztów
 • pakiet doradztwa zawodowego prowadzony przez NARODOWE FORUM DORADZTWA KARIERY www.nfdk.pl
 • dodatkowo stała opieka psychologa WSU
 • dodatkowy lektorat języka obcego do wyboru gratis

Dodatkowo Wyższa Szkoła Ubezpieczeń w Krakowie OGŁASZA OTWARCIE CIĄGŁEJ REKRUTACJI NA STUDIA I STOPNIA - studia wyższe 3 letnie, zawodowe kształcące do zawodów ekonomicznych i społecznych do kierunku: Finanse i Rachunkowość.Tylko u nas bez nadrabiania zaległości programowych będziesz kontynuować naukę wraz z grupami zapisanymi podczas rekrutacji zimowej, a uzupełnienia będziesz mógł zaliczyć podczas kontunuowania nauki w WSU bez narzuconych z góry terminów. Jako jedna z nielicznych w Polsce uczelni ukierunkowanych na nauczanie praktyczne i zawodowe zdobyliśmy certyfikaty „Dobra Uczelnia- Dobra Praca „ jak i również „Wiarygodna Szkoła”.

Dzięki aż 16 zawodowym specjalnościom, które zostały stworzone po badaniach rynku pracy przez nasz branżowy Instytut Badań Rynku i Gospodarki jesteśmy pewni że dadzą one najllepszy start w zawodową przyszłość.  Profesjonalizmu naszych absolwentów których ściezki zawodowe badamy, jest już znany w kraju i na świecie.

Specjalności:

Przy rekrutacji pomożemy Ci we wszelkich formalnościach, które i tak zostały praktycznie zniesione.  Przypominamy również że nie pobieramy żadnej opłaty rekrutacyjnej itp a więc rejerstracja jest zupełnie DARMOWA !

Istnieje również możliwość rejestracji on-line poprzez nasz formularz kontaktowy jak i również przesłanie nam dokumentów i formularza mailem.

Uwaga : Każdy, kto zapisze się na studia podczas tej rekrutacji otrzyma nagrody finansowe i : pendriv'e 4 GB, gadżety szkoły i firmowe słodkości  kliknij rekrutacja - on line 

DRODZY KANDYDACI !!! NASZA UCZELNIA GWARANTUJE WAM ATRAKCYJNY ZAWÓD Z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM I PRACĘ PO STUDIACH.

W tym celu działamy dla naszych wszystkich absolwentów w otoczeniu biznesu, w porozumieniu z firmami sektora finansów, firmami branż ubezpieczeń, bankami, biurami rachunkowymi, agencjami pośrednictwa nieruchomosci, a także z urzędami małopolskimi i z innych regionów . Uczelnia zapewnia bezpłatne poradnictwo zawodowe przez działające przy wsu narodwe forum doradztwa kariery dla podejmujących studia i już studiujących zapewniamy też bezpłatną opiekę psychologa i indywidualnego doradcy zawodowego - budowa inywidualnego planu kariery - w oparciu o Krajowe Ramy Kwalifikacji Zawodowych.

WIEMY CO ROBIĆ I JAK PLANOWAĆ KARIERĘ ZAWODOWĄ. ZACZNIJCIE U NAS STUDIA

Dzięki dużemu zainteresowaniu studiami w Wyższej Szkole Ubezpieczeń w Krakowie, nowej wyższej szkole nauk ekonomicznych i społecznych, decyzją Władz Uczelni postanowiono rozpocząć nową edycję rekrutacji 2013, na nowy kierunek studiów multimedialnych z aż 16 specjalnościami zawodowymi : Finanse i Rachunkowość i jednocześnie zwiększyć limit miejsc dla aplikujących na ten prestiżowy kierunek.  Wszyscy kandydaci, którzy zapiszą się na studia przez ostatnie miesiące wrzesień-październik br. nie będą wnosić żadnych opłat rekrutacyjnych ani manipulacyjnych przy wpisaniu się do Wyższej Szkoły Ubezpieczeń. Kandydacie nie trać czasu - zrób to jeszcze dziś - kliknij - formularz on-line na stronie głównej www.wsu.pl zadzwoń 12 633 09 21 lub przyjdź osobiście albo upoważnij inną osobę, do siedziby Wyższej Szkoły Ubezpieczeń w Krakowie przy ul. Karmelickiej 32 w Krakowie i dokonaj pierwszego wyboru i dużego kroku naprzód w strefę otoczenia biznesu, osiągnięcia sukcesu na rynku pracy i chęci do nauki samozatrudnienia się na rynku pracy.

Rekrutacja odbywa się na kierunek: Finanse i Rachunkowość w trybie stacjonarnym, niestacjonarnym (dawnej studia zaoczne), E-learning, Distance learning  i NOWOŚĆ: Blended learning ( czyli wiecej niż 60 % wykładów w trybie on-line). Uczelnia realizuje najnowsze programy nauczania realizujące krajowe ramy kwalifikacji zawodowych. Obecnie w WSU nowy progam pozwala już po trzecim semestrze wybrać jedną z aż 16 atrakcyjnych praktycznych specjalności i specjalizacji zawodowych stworzonych z myślą kształceniu w otoczeniu biznesu. Są to:

Dla osób, które zapiszą się jeszcze na studia w okresie do 16 marca 2014 uczelnia przewiduje nowe promocje:

  • gwarancja najniższego czesnego - Wyższa Szkoła Ubezpieczeń gwarantuje najniższe czesne na studiach ekonomicznych przez cały okres studiów – w przypadku uzyskania od kandydata na studia informacji o niższym czesnym na kierunku ekonomicznym na którejkolwiek z uczelni położonej na terenie Krakowa, Kanclerz uczelni obniża wysokość czesnego do tej kwoty + 10% rabat od tej wysokości czesnego, na cały okres trwania studiów.
  • brak opłaty rekrutacyjnej i wpisowego - zapis na studia nie wiąże się z żadną opłatą
  • dwa miesiące nauki gratis - student nie płaci czesnego za pierwszy miesiąc studiów i dowolnie wybrany inny miesiąc w okresie studiów
  • nieodpłatne studia przez pierwszy rok dla kandydata z najwyższą średnią na świadectwie ukończenia szkoły średniej
  • 15% rabatu od wysokości czesnego dla członków rodzin studentów uczelni

 ZASADY REKRUTACJI  -  KRYTERIA  -  TERMINY  -  DOKUMENTY

Kryteria kwalifikacji: Warunkiem przyjęcia na studia jest zdany pozytywnie egzamin dojrzałości, oraz spełnienie wymogów rekrutacyjnych. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Terminy wpisu na studia: obecnie trwa IV edycja rekrutacji w okresie do 30.11.2013 roku

Wymogi rekrutacyjne - dokumenty:

1. Przedstawienie świadectwa dojrzałości, jako dowodu pozytywnego zdania egzaminu maturalnego i dowodu osobistego

2. Dostarczenie w formie pisemnej lub elektronicznej  do Dziekanatu uczelni kompletu wymaganych dokumentów:

  • oryginału, lub odpisu świadectwa dojrzałości i świadectwa ukończenia szkoły średniej
  • kopii dowodu osobistego
  • 4 fotografii o wymiarach 35 x 45 mm

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

thumb-1
blond